Rezervacni kalendar Technologické termíny v konstrukci pneumatik. | Pneuservis Ostrava UNIONPNEU

Hledat

Rezervace

Rychlý kontakt

Novinářská 3 , Ostrava , 70900
Telefon:  596612950
Mobil:  +420 606 378 393
Email:  unionpneucz@quick.cz

Menu- podrobné


Otevírací doba

Pondělí: 08:00-17:00 hodin
Úterý: 08:00-17:00 hodin
Středa: 08:00-17:00 hodin
Čtvrtek: 08:00-17:00 hodin
Pátek: 08:00-17:00 hodin
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Partneři

Reference

-1

 

gan

GDPR

GDPR ZOOP REZERVACE

ZOOU.20180525.cz.pdfSLEDOVÁNÍ TLAKU

Tpms-1

Novinky

Akumulátory BANNER

Proč již deset let prodáváme pouze autobaterie BANNER ?Baterie-banner

Přeprava

Preprava-pneumatikADAC testoval co dokáží nezajištěné pneumatiky při přepravé do pneuservisu v případě havárie.

Sněhové řetězy

Proč prodáváme pouze sněhové řetězy PEWAG ?

Pewag_2ActiveBraking

 ActiveBraking

active braking pro lepší zážitek z jízdy

 

Pro ty zlomky sekundy navíc, které rozhodují – technologie ActiveBraking využívá inovativní třírozměrné provedení bloků běhounu pro lepší kontakt pneumatiky s vozovkou při prudkém brzdění.

 • Kratší brzdná dráha na suchých i mokrých vozovkách

Technologie Goodyear

Goodyear technologie

Technologie Fulda

Hlavní výhody

 • Kratší brzdná dráha za sucha

  Kratší brzdná dráha za sucha

  Dopřejte si jistější kontrolu, když na ní nejvíce záleží. Pneumatika EcoControl HP při vyvíjené brzdné síle zvýší kontakt s vozovkou. Brzdná dráha za sucha je tak o tři metry kratší než u konkurenčních pneumatik*.

 • Kratší brzdná dráha za mokra

  Kratší brzdná dráha za mokra

  Díky směsi plně dotované silikou a ostrým okrajům, které prorážejí vrstvu vody pod kontaktní plochou, je brzdná dráha za mokra až o 2,9 metru kratší*. Drážky AquaFlow rychle odvádějí vodu i za hustého deště.

 • Lower fuel consumption

  Nižší spotřeba paliva

  Snižte své náklady na palivo i emise CO2. Díky vysoce výkonné konstrukci a dezénu EcoTread vyžaduje pneumatika EcoControl HP méně energie k odvalování. V nezávislých testech vykázala pneumatika EcoControl HP o 9 % nižší valivý odpor než konkurenčních pneumatik.*

 • High mileage

  Dlouhá kilometrová životnost

  Využijte dlouhotrvající výkon. Směs s pomalým opotřebováním a harmonizované vícežebrové rozložení zajišťují pomalejší a rovnoměrnější opotřebení. Za své peníze tak ujedete více kilometrů.

 • Drive with peace of mind

  Řízení s klidem

  Pneumatika EcoControl HP je ideální všestranná pneumatika pro výkonné vozy. V porovnání s průměrným výkonem testovaných konkurenčních pneumatik má lepší celkové výsledky v ovládání a brzdění za mokra i spotřebě paliva.*

  *Testováno proti třem přímým konkurentům ve střední třídě institutem TÜV SÜD Automotive v září a říjnu 011 v Garchingu (Německo) a Mirevalu (Francie); rozměr pneumatiky: 205/55R16 91V; Golf VI 1.6 TDI & 2.0 GTD; zpráva č. 76247020. Podle typu vozovky a stylu řízení přispívá valivý odpor až 20 % ke spotřebě paliva vozu (ETRMA).

  Hlavní výhody

  • Sportovní jízda pod kontrolou

   Sportovní jízda pod kontrolou

   Využijte svůj výkonný vůz co nejlépe. Kontaktní plochy běhounu pneumatiky mají vyvýšená místa, která rovnoměrně roznášejí tlak. Výsledkem je lepší ovladatelnost v dálniční rychlosti a přesnost v zatáčkách.

  • Skvělá kontrola za mokra

   Skvělá kontrola za mokra

   Důvěřujte si na cestách i za deštivého počasí. Směs běhounu plně dotovaná silikou a drážky AquaFlow přispívají ke kratší brzdné dráze na mokrých silnicích, a to až o tři metry proti pneumatikám konkurence.*

  • Lower fuel consumption

   Nižší spotřeba paliva

   Lehká konstrukce usnadňuje odvalování pneumatiky. Výsledkem je nižší spotřeba paliva i emiseCO 2. V nezávislých testech vykázala pneumatika SportControl o 14 % nižší valivý odpor než konkurence.* To přináší významnou úsporu nákladů v průběhu životnosti pneumatiky.

  • Drive with peace of mind

   Řízení s klidem

   Dezén běhounu je optimalizovaný tak, aby se po celém povrchu opotřebovával rovnoměrně. Je tak umožněna klidnější a tišší jízda a delší životnost pneumatiky.

  *Testováno proti dvěma přímým konkurentům ve střední třídě institutem TÜV SÜD Automotive Mireval (Francie) v Listopadu 2010; rozměr pneumatiky: 225/45R17 94Y, automobil: VW Golf VI 1.4 TSI; brzdění za mokra z 80 na 20 km/h, zpráva č. 76244449-1. Podle typu vozovky a stylu řízení přispívá valivý odpor až 20 % ke spotřebě paliva (ETRMA).

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace UA-48301821-1