Nahrávám...
  Rezervační kalendář   Katalog pneu   Konfigurátor disků   Ceník pneuservisu

Pneuservis

Hledáte kvalitní a pneuservis v Ostravě Mariánských Horách s dlouholetou tradicí? Náš pneuservis UNIONPNEU CZ s.r.o. spadá do německé partnerské sítě Premio a nabízí vám profesionální služby, jako například výměnu pneumatik, huštění pneumatik na předepsaný tlak, ale samozřejmostí je také ekologická likvidace opotřebovaných (sjetých) plášťů.

Prodáváme nové pneumatiky a litá kola různých značek. Pro naše zákazníky nabízíme také sezónní uskladnění pneumatik.

Provádíme veškeré pneuservis práce, jako opravy poškozených pneumatik a duší, mytí kol apod.

Montujeme pneumatiky na osobní auta, motocykly, offroady, SUV a dodávkové automobily.

Pneuservis

Montáž pneumatik

Kompletní výměna pneumatik na profesionální úrovni

Mytí kol

Vaše sezónní pneumatiky zbavíme v myčce kol hrubých nečistot a po vložení do ochraných obalů vám vrátíme do auta - Vaše auto zůstane čisté.

Uskladnění sezónních pneumatik

Odpadnou vám starosti se skladováním a firmám s evidencí sezónních sad pneumatik.

Likvidace ojetých pneumatik

Pokud u nás kupujete nové pneumatiky, opotřebované vám zdarma ekologicky zlikvidujeme.

Objednávka na čas

Neztrácejte svůj čas čekáním v dlouhých frontách při sezónní výměně pneumatik. I vaši zaměstnanci mohou místo čekání v hodinových frontách vykonávat práci za kterou jsou placeni a objednat se na čas a to bez poplatku.

Nebojíme se operativního leasingu

Máme několikaleté zkušenosti s odbavováním zákazníků většiny leasingových společností. Prostřednictvím konceptu 4Fleet ,jsme schopni obsloužit i zákazníky operativního leasingu.

Opravíme defekt

Defekt na vaší pneumatice spravíme v našem pneuservise profesionálně, včetně demontáže pneumatiky, prohlídky vnitřní kostry pláště, odborné opravy a vyvážení. Pouze pneumatiky kde se to již ekonomicky nevyplatí vám opravíme rozšířeným (ne doporučeným) způsobem "šňůrou". Dále disponujeme termopressem pro opravu pneumatik za tepla (poškození bočnice). Tyto opravy se ale řídí přísnými normami pro rozsah poškození.

Plníme pneumatiky dusíkem

Na vaše přání můžeme pneumatiky nahustit jak vzduchem, tak i dusíkem. Mezi největší výhody oproti huštěním vzduchem je, že dusík nereaguje s látkami obsaženými uvnitř pneumatiky a tím zpomaluje jejich stárnutí.